Sayfamızda yengeye doğum günü mesajları bulunmaktadır. Daha fazla yengeye doğum günü mesajları için sayfanın devamına bakabilirsiniz, yengeye doğum günü mesajlarını sosyal medya hesaplarınızda yada sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.

Yengeye Resimli Doğum Günü Mesajları

Ümitlerin mutlulukla pekişeceği, gülücüklerin hiç bitmeyeceği, sevgi, sağlık ve huzur dolu bir yıl olması dileğiyle. Nice mutlu yaşlara bitanecik yengem.

Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin biricik yengem. Doğum günün kutlu olsun!

Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle biricik yengem. Doğum günün kutlu olsun!

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye, unutma ki her yaşın ayrı bir güzelliği var. Doğum günün kutlu olsun canım yengem.

Bugün tüm dileklerinin gerçek olması en büyük dileğim. Nice mutlu yıllara bitanecik yengem.

Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun. İyi ki doğdun bitanecik yengem.

Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. İyi ki doğdun biricik yengem.

Takvimlere baktım bir daha senin doğum gününü gösteriyor bugün. Benim için çok özel ve anlamlı bir gün. İyi ki doğdun, iyi ki varsın canım yengem.

İnşallah yeni yaşında güler yüzünü ve neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun biricik yengem.

Umutlar adın olsun, baktığın her yer huzur dolsun, gözyaşların kurumuş duygulara merhem olsun, doğum günün kutlu olsun canım yengem.

Kalbin, hangi güzel şey için çarpıyorsa, her doğan güneş sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun canım yengem.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Nice mutlu yıllara, doğum günün kutlu olsun biricik yengem.

O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik yengem.

Keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim. Doğum günün kutlu olsun bitanecik yengem. Nice mutlu yıllara.

Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında, suyun damlasında, bazen yanımdasın bazen rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma. Mutlu yıllar bitanecik yengem.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı. Sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin. İyi ki doğdun biricik yengem.

Mutlu ve neşeli olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun canım yengem!

Sevmeyi sevilmeyi hak eden yüreğinle hayata hoş geldin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik yengem.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, özgüven ve başarıyı da eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp tüm dileklerinin gerçekleştiği bir hayat pastası yapabiliriz sanırım. Mutlu yıllar biricik yengem.

Su sesi gibi hoş geliyorsun kulağa, ateş gibi yakıyorsun içimi. Doğum günün kutlu olsun canım yengem.

Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki doğdun iyi ki benimlesin biricik yengem.

Bu yaşında mutlulukların en iyisini yaşar, başarının merdivenlerini rahatlıkla çıkarsın ve umarım yüzün hep güler, mutluluğunu hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik yengem!

Nice yaşlara, doğum günün kutlu ve mutlu olsun bitanecik yengem. İyi ki doğdun.

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günün kutlu olsun canım yengem.

Aşkta, parada, sağlıkta her zaman kazanacağın çok mutlu geçecek yeni bir yaş dilerim. İyi ki doğdun bitanecik yengem. Nice mutlu yaşlara.

Doğum gününden sonra yeni bir yıla merhaba diyeceksin. Hayatına yeni bir sayfa açman dileğiyle. Mutlu yıllar canım yengem.

Hani bir selam beklersin ya uzaklardan kimden olursa olsun. Bu selam sana seni unutmayandan olsun. Doğum günün kutlu olsun canım yengem.

Yağmuru unutmuş toprakların yalvarışı gibi sessizce ama yürekten, doğum gününü kutlarım öylesine değil içten. Nice mutlu yaşlara bitanecik yengem.

Hep mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik yengem.

Güller hep ellerinde açsın ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun ama beni unutturmasın. Doğum günün kutlu olsun biricik yengem.

Yeni yaşın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik yengem.

Güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik yengem.

Sensizlik yok olmak kadar acı, sen nefes kadar gerekli, canım kadar değerlisin. İyi ki doğdun bitanecik yengem, nice mutlu yıllara.

İyi ki doğdun, iyi ki varsın. Sevgi ve mutluluk dolu daha nice doğum günleri dilerim bitanecik yengem.

Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayatı tüm güzellikleriyle yaşamanı istiyorum. Nice yaşlara canım yengem, doğum günün kutlu olsun.

Gülmek için mutlu olmayı beklememek lazım, belki gülmeden ölürüz. Hep gülümsemen dileğiyle, iyi ki doğdun canım yengem.

Yeni yaşında her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Doğum günün kutlu olsun biricik yengem.

Yeni yaşının sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik yengem.

Yeni yaşında yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun canım yengem.

Doğum günün kutlu olsun, tüm mutlu yarınlar seninle doğsun. Nice mutlu senelere biricik yengem.

Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun bitanecik yengem.

Senin için uzun ve bütün dileklerinin gerçekleştiği bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun biricik yengem!

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice mutlu yıllara bitanecik yengem.

Hep birlikte nice senelere canım yengem. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım. Doğum günün kutlu olsun canım yengem. Birlikte daha nice yaşlara.

Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım yengem.

Yeni yaşın sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun canım yengem.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, kimsenin unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dilerim. İyi ki doğdun biricik yengem.

Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun canım yengem.

Her insan bir yıldızdır. O yıldızlardan biri de sensin. Işığın hiç sönmesin bitanecik yengem. Nice mutlu yıllara.

Sana daha nice mutlu yıllar, ömür boyu huzurlu ve mutlu bir yaşam diliyorum. Doğum günün kutlu olsun canım yengem.

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun bitanecik yengem.

Yeni yaşında hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileklerimle. İyi ki doğdun biricik yengem.

Benim için hayatta iki şey önemlidir, biri sen diğeri özgürlüğüm. Özgürlüğüm için canımı, senin için özgürlüğümü feda ederim. Doğum günün kutlu olsun bitanecik yengem.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik yengem.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Doğum günün kutlu olsun canım yengem, nice senelere.

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın biricik yengem. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu ve neşeli kal. Doğum günün kutlu olsun bitanecik yengem.

Hayatta en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki gününden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice yıllara bitanecik yengem.

Beni çözen alim olur, seni çözen şair olur. Doğum günün ya bugün güzel dilekler seni bulur. Doğum günün kutlu olsun canım yengem.