Sayfamızda toruna doğum günü mesajları bulunmaktadır. Daha fazla toruna doğum günü mesajları için sayfanın devamına bakabilirsiniz, toruna doğum günü mesajlarını sosyal medya hesaplarınızda yada sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.

Toruna Resimli Doğum Günü Mesajları

Yaşananlar güzeldir mazide kalsa da. Doğum günün özeldir, herkes hatırlamasa da. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum.

Dilerim yeni yaşında neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum. Nice mutlu yıllara.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın, iyi ki doğdun bitanecik torunum.

Hep birlikte nice senelere canım torunum. Doğum günün kutlu olsun.

Özel günlerde özel insanlar hatırlanır güzel hediyeler özel insanlara verilir. Benim için çok özel olan bitanecik torunum iyi ki doğdun.

Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında, suyun damlasında, bazen yanımdasın bazen rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma. Mutlu yıllar bitanecik torunum.

Doğum günün kutlu olsun, yarının bugününden daha mutlu olsun. Nice mutlu yıllara bitanecik torunum.

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın canım torunum. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun.

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye, unutma ki her yaşın ayrı bir güzelliği var. Doğum günün kutlu olsun canım torunum.

İyi ki doğdun canım torunum. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hakettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!

Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, başarıların yıldızlar kadar bol, yüzün hep gülücük dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum.

Yeni yaşında umutların gerçek, gerçeklerin mutlu, mutlulukların sonsuz olsun! İyi doğdun bitanecik torunum.

En kötü günün böyle olsun, doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum. Nice mutlu yıllara.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa. Nice yaşlara canım torunum.

Gülmek için mutlu olmayı beklememek lazım, belki gülmeden ölürüz. Hep gülümsemen dileğiyle, iyi ki doğdun bitanecik torunum.

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim. İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın bitanecik torunum. Mutlu yıllar.

Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum.

Hayatta en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki gününden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice yıllara bitanecik torunum.

Samimiyetiyle kendini herkese sevdiren, masumiyetiyle herkesi kendi gibi sanan, ama ne olursa olsun yüzünden gülümseme eksik olmayan biricik torunum. İyi ki doğdun.

Gülmek senin için bir tutku olsun eğer bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun. Mutlu yıllar biricik torunum.

İnsanlar tek bir şey düşünmez çok şey düşünür. Düşündüklerini gerçekleştireceğin bir yıl olsun. İyi ki doğdun biricik torunum.

Doğum günün kutlu olsun, mutluluğun bir ömür boyunca sürsün. Nice mutlu yıllara bitanecik torunum.

Eğer yanında olsaydım sana sımsıkı sarılır, her yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini diler yanağına kocaman bir öpücük kondururdum. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum.

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı. Nice mutlu yıllara canım torunum.

Bugün her gününden daha özel ve güzel geçsin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum!

İyi ki doğdun, iyi ki benimlesin biricik torunum. Doğum günün kutlu olsun.

İçindeki dünya huzurla dolsun, yarınların bugünlerinden daha güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum. Nice mutlu yıllara.

Varlığın varlığım, sebebin sebebim, niyetin niyetimdir, yanımdasın ya bundan ötesi yok. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Yeni bir yıla başlarken, mumları üflerken, dilek tutarken, bizleri unutma lütfen. Doğum günün mutlu olsun biricik torunum.

Senin sevginin yeri gönlümde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun canım torunum.

Sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın biricik torunum.

Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun bitanecik torunum.

Sana daha nice mutlu yıllar, ömür boyu huzurlu ve mutlu bir yaşam diliyorum. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım torunum.

İyi ki doğdun, iyi ki varsın. Sevgi ve mutluluk dolu daha nice doğum günleri dilerim biricik torunum.

Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana. İyi ki doğdun bitanecik torunum, nice mutlu yıllara.

Beni çözen alim olur, seni çözen şair olur. Doğum günün ya bugün güzel dilekler seni bulur. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Yeni yaşın hayırlı olsun, mutluluklar seninle olsun. Bu yeni yaşında hayallerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Benim için hayatta iki şey önemlidir, biri sen diğeri özgürlüğüm. Özgürlüğüm için canımı, senin için özgürlüğümü feda ederim. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum.

Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Gönlünden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu yıllar bitanecik torunum!

Yeni yaşında yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum.

Yeni yaşın sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

365 sayfalık bir öykü daha başlıyor. Her güne bir yaprak sakla, her yaprağa bir öykü sığdır ve mutluluk de adına. Nice güzel öyküler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Sağlık, mutluluk, huzur ve başarı seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum.

Gülmek için yaratılmış gözlerde yaşlar niye. Doğum gününde mesaj yazdım sırf sen mutlu ol diye. Doğum günün kutlu olsun canım torunum.

Yeni yaşının sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yaşında da güzelliklerin seninle olması dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Tüm hayatımız boyunca yanyana ve hep beraber olmak dileğiyle. Seni yüreğim kadar çok ve derinden seviyorum. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum.

Huzur ve neşe hayatında güzel bir anı olarak kalsın, yaşadığın her gün birbirini kıskandırsın. Doğum günün kutlu olsun biricik torunum.

Yeni bir yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin! Doğum günün kutlu olsun canım torunum.

Sana dünyanın en güzel hediyesini vermek isterdim, ama seni sana veremem ki? Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Nice mutlu yıllara, doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Dünyada birçok insan vardır, kimi mutlu, kimi mutsuz, kimi gülüyor, kimi ağlıyor, ama tüm güzelliklere layık biri var! O da şu anda bu mesajı okuyor. Nice mutlu yıllara biricik torunum.

Bugün gözlerinde hangi anının hayali, kulaklarında hangi sesin hasreti, kalbinde hangi sevginin özlemi varsa hepsine kavuşman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik torunum.

Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayatı tüm güzellikleriyle yaşamanı istiyorum. Nice yaşlara bitanecik torunum, doğum günün kutlu olsun.