Sayfamızda teyzeden yeğene doğum günü mesajları bulunmaktadır. Daha fazla teyzeden yeğene doğum günü mesajları için sayfanın devamına bakabilirsiniz, teyzeden yeğene doğum günü mesajlarını sosyal medya hesaplarınızda yada sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.

Teyzeden Yeğene Resimli Doğum Günü Mesajları

Yarının bugününden daha mutlu olsun, ömrün mutluluk içinde geçsin. Teyzen her anında yanında olacak unutma, doğum günün kutlu olsun bir tanecik yeğenim.

Benim minik kelebeğim, küçük kanatlı güler yüzlü meleğim, teyzeciğin seni çok özledi. Doğum günün kutlu olsun biriciğim.

Senin gibi temiz kalpli ve anlayışlı birinin teyzesi olduğum için, ne kadar mutlu olsam azdır. Yeni yaşını en içten duygularımla kutlarım. İyi ki varsın canım yeğenim.

Sen teyzenden çok uzaklarda olsan da sakın unuttuğumu düşünme, sen her zaman benim kalbimizdesin. Yeni yaşın kutlu olsun biricik yeğenim.

Sen azmin ve yeteneğinle teyzenin göğsünü kabartacak yeğeni olacaksın inşallah. Rabbim yolunu açık etsin. Doğum günün kutlu olsun.

Teyzesinin biriciği, dünyanın iyi kalpli meleği, prenseslerin prensesi canım yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün ve bundan sonra her günün mutlulukla geçsin teyzesinin kuzusu. Nice nice mutlu yaşlara, doğum günün kutlu olsun.

Hayatının her anında dolu dolu mutlu olman dileğimle, doğum günün kutlu olsun teyzesinin biriciği.

Her teyzenin senin gibi bir yeğeni olmalı gördüğü zaman içi kıpır kıpır eden, görmediği zamanda özleyeceği. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik yeğenim.

Teyzesinin biriciği, iyi kalpli meleği. Doğum günün kutlu olsun, nice mutlu yıllara canım yeğenim.

Cimcime büyümüş ve yeni bir yaşına daha girmiş doğum günü kutlayacak. Daha nice mutlu doğum günlerine inşallah. Doğum günü kutlu olsun teyzesinin kuzucuğu.

Seni kocaman kocaman öpüyorum teyzesinin bir tanesi. İyiki doğdun, iyiki bizimlesin. Doğum günün kutlu olsun birtanecik yeğenim.

Bugün gönlünden geçirdiğin ve dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. Teyzen bu gününde ve her gününde de yanında olacak. Doğum günün kutlu olsun tatlı yeğenim.

Akşam gecenin sessizliğinde, sabah güneşin doğuşunda, akan suyun sesinde, günün neşesinde hep sen varsın teyzesinin bir tanesi. Doğum günün kutlu olsun.

Biz seninle teyze yeğen gibi değil de candan iki arkadaş, iki sırdaş gibiyiz. Her zamanda öyle kalacağız. Canım yeğenim doğum günün kutlu olsun.

Allah’ım seni her zaman mutlu etsin, o neşe ile gülen yüzünü her zaman güldürsün, en kötü gününde bile bir umut ışığı göndersin. Teyzesinin biricik gülü doğum günün kutlu olsun.

Dünyanın en tatlı, hatta şeker küpüne, dünyanın en masum sevgisine ve teyzesinin çok sevdiği yeğeninedir bu mesaj. Doğum günün kutlu olsun kuzucuğum.

Canım yeğenim teyzen zor günler geçirmiş, çok acılar çekmiş olabilir ama seni hiç unutmadı, seni her zaman seviyorum. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Benim canım kadar değerli, kalbim kadar sıcak bir yeğenim var. O teyzesinin birtanesi. Nice nice mutlu yıllara canım benim.

Bu özel gününde yanaklarından öpüyorum, seni çok seviyorum teyzesinin bir taneciği. Doğum günün kutlu olsun.

Sana bir şey olmasın, sana gelecek zarar teyzene gelsin. Her zaman yüzün gülsün, kalbin mutluluk dolsun. İyi ki doğdun canım yeğenim.

Herkes kendi yeğenini beğenir, herkesin yeğeni güzeldir ama benim yeğenim bam başka birisi, kısaca mükemmel ötesi ve teyzesinin bir tanesi. Doğum günün kutlu olsun canım benim.

Benden uzaksın ama her an teyzenin kalbindesin tatlı yeğenim. Nice mutlu yıllara, doğum günün kutlu olsun.

Benden uzaksın ama her an kalbimdesin teyzesinin bir tanesi tatlı yeğenim. Nice mutlu yıllara.

Senin için çok özel bu günde dilek dilerken teyzenide unutma olurmu. Nice mutlu yıllara canım yeğenim.

Seninle birlikte çok güzel günlerimiz oldu. Seninle oynamayı, parka gitmeyi, seninle birlikte yaramazlık yapmayı özledim. Doğum günün kutlu olsun teyzesinin tatlısı.

Her yeğen senin kadar güzel, senin kadar tatlı olmaz, sen cansın, can kadar değerlisin teyzesinin kuzusu. İyiki doğdun, doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Evladım gibi kıymetlisin benim yanımda, sen mutlu olursan teyzen de mutlu olur unutma. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Teyzen seni çok özledi, seninle görüşmek için hafta sonunu bekleyemedi. Nice nice yıllara bir tanecik yeğenim.

Benim minik kuşum, küçük kanatlı güler yüzlü meleğim, seni yanaklarından öpeyim, doğum gününü de kutlayayım. Doğum günün kutlu olsun teyzesinin kuzucuğu.

Doğum günün kutlu olsun teyzesinin bir tanesi. Nice mutlu yıllara hep birlikte ulaşırız inşallah.

Yüzündeki gülümseme hiçbir zaman kaybolmasın teyzesinin bir tanesi. Nice mutlu yıllara canım yeğenim.

Bir yeğen bir teyzenin kendi çocuğu gibi sevilir. O her zaman düşünülür. Ne kadar uzakta da olsa hiçbir zaman unutulmaz. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Yarınlar umudun olsun, hayatta tüm istediklerin olsun. Teyzesinin biriciği her şey gönlünce olsun, doğum günün kutlu olsun.

Bir teyze yeğenini ne kadar çok severse bende seni o kadar çok seviyorum. İyi ki varsın canım yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

Teyzeciğin seni çok özledi canım yeğenim. Doğum günün kutlu olsun, en kısa sürede görüşmemiz dileklerimle.

Teyzesinin bir tanesi büyümüşte doğum günü kutlayacakmış. Her doğum günün bir öncekinden daha güzel olsun, bahtın güzel yolun açık olsun. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Canım yeğenim unutma ki teyzen seni bir gün değil her gün sevecek. Sen her zaman benim yanımda en değerlim olacaksın. Doğum günün kutlu olsun canım kuzum.

Bu mesaj teyzeden tatlı minnoşuna gönderildi. Yükü sevgi, içeriği mutluluk dolu. Seni çok özledim minnoş. Doğum günün kutlu olsun.

Aslan parçası adam olma yolunda adım adım ilerliyor. Rabbim başarılı ve sağlıklı biri olarak yaşamayı nasip etsin. Teyzesinin biricik yeğeni doğum günü kutlu olsun.

Sen çok uzaklarda olsan da teyzen seni her zaman sevecek ve hiç unutmayacak. Nice nice mutlu yaşlara canım yeğenim.

Teyzesinin bir tanesi canım yeğenim doğum günün kutlu olsun. Huzurlu, sağlıklı ve mutlu bir hayatın olsun.

Teyzesinin bir tanesi canım yeğenim her zaman neşeli ol ki yaşadığın hayattan zevk alasın. Nice mutlu yıllara canım yeğenim.

İnsanın her zaman abisi ablası olması yetmiyor bazen de candan seven bir teyzesi olmalı hayatında. Doğum günün kutlu olsun biricik yeğenim.

Sen doğduğunda teyze oldum diye nasıl heyecanlanmıştım bir bilsen! Seni çok ama çok seviyorum canım yeğenim, doğum günün kutlu olsun.

Teyzesinin minik kuşu, küçük kanatlı güler yüzlü meleği, seni yanaklarından öpüyorum, seni çok özledim. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Her zaman yüzün gülsün teyzesinin bir tanesi. Doğum günün kutlu olsun biricik yeğenim.

Biz seninle teyze yeğen iki arkadaş gibi büyüdük. Beraber ağladık, beraber güldük. Mutluluğun resmini birlikte çizdik. Sen benim canım yeğenimsin. İyiki doğdun canım yeğenim.

Yeni yaşında kalbinin olabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun teyzesinin en değerlisi.

Her zaman yüzünden gülümsemen eksik olmasın, her günün mutluluk tadında geçsin. Teyzesinin biricik gülü doğum günü kutlu olsun.

Her zaman neşeli ol ki yaşadığın hayattan zevk alasın, her zaman umutla yaşa ki yarınlara ümitle bakasın teyze sinin bir tanesi. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Hayatının her anının, sağlıklı, mutluluk ve neşe dolu geçmesini dilerim. İyi ki doğdun teyzesinin bir tanesi.

Seni gidi tatlı cadı doğum günün kutlu olsun. Sana doğum günü hediyesi olarak süpürge alacaktım ama sende bundan çok vardır diye vazgeçtim. Doğum günün kutlu olsun, teyzenden sevgilerle.

Teyzesi sevecen, tatlı iyi kalpli yeğenini seni çok özledi. Doğum günün kutlu olsun biricik yeğenim.

Seni evlatları kadar çok seven teyzeni unutma. Sen ne kadar uzakta olsan her zaman kalbimizde olacaksın yakışıklı yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatımda yüzlerce arkadaşım olsa, binlerce akrabalarım olsa da teyzesinin yanında her zaman senin yerin özeldir. Daha nice mutlu yaşlara erişmen dileklerimle canım yeğenim.

Teyzesinin birtanesi; nice mutlu güzel, sağlıklı, huzur dolu yılların olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Teyzesinin bir tanesi çok özletme kendini işlerini halleder halletmez bekliyorum seni. Nice nice mutlu yıllara canım yeğenim.

Teyzenin gülü, teyzesinin bitanesi minik yeğenimin doğum günü kutlu olsun.

Dünyanın en şanslı teyzesiyim ben. Çünkü senin gibi bir yeğene sahibim. Doğum günün kutlu olsun biricik yeğenim.