Sayfamızda sevdiceğime doğum günü mesajları bulunmaktadır. Daha fazla sevdiceğime doğum günü mesajları için sayfanın devamına bakabilirsiniz, sevdiceğime doğum günü mesajlarını sosyal medya hesaplarınızda yada sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.

Sevdiceğime Resimli Doğum Günü Mesajları

Yeni yaşın hayırlı olsun, mutluluklar seninle olsun. Bu yeni yaşında hayallerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik sevdiceğim.

Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. İyi ki doğdun canım sevdiceğim.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa. Nice yaşlara canım sevdiceğim.

Hatırlar mısın doğduğun günü? Sen ağlarken etrafındaki herkes gülüyordu. Öyle bir hayat yaşa ki, öldüğünde herkes ağlasın, sen sevinçle gülümse. İyi ki doğdun, nice mutlu yıllara canım sevdiceğim.

Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik sevdiceğim.

Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Doğum günün kutlu olsun biricik sevdiceğim.

Hayatta en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki gününden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice yıllara bitanecik sevdiceğim.

Yeni yaşının sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik sevdiceğim.

Ümitlerin mutlulukla pekişeceği, gülücüklerin hiç bitmeyeceği, sevgi, sağlık ve huzur dolu bir yıl olması dileğiyle. Nice mutlu yaşlara biricik sevdiceğim.

Yeni bir yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin! Doğum günün kutlu olsun biricik sevdiceğim.

Doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce, sana boncuktan kuş yaptım konacak pencerene. Mutlu yıllar bitanecik sevdiceğim.

Mutlu ve neşeli olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun biricik sevdiceğim!

Bütün hayallerin umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul ve doğum günün kutlu olsun canım sevdiceğim.

Sana daha nice mutlu yıllar, ömür boyu huzurlu ve mutlu bir yaşam diliyorum. Doğum günün kutlu olsun canım sevdiceğim.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın, iyi ki doğdun bitanecik sevdiceğim.

Doğum günün kutlu olsun, tüm mutlu yarınlar seninle doğsun. Nice mutlu senelere canım sevdiceğim.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik sevdiceğim.

Kalbin, hangi güzel şey için çarpıyorsa, her doğan güneş sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun canım sevdiceğim.

O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik sevdiceğim.

Doğduğunda güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle mutlu yaşa. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun canım sevdiceğim.

Yeni yaşın sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik sevdiceğim.

Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun. İyi ki doğdun canım sevdiceğim.

Su sesi gibi hoş geliyorsun kulağa, ateş gibi yakıyorsun içimi. Doğum günün kutlu olsun canım sevdiceğim.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım sevdiceğim.

Tüm hayatımız boyunca yanyana ve hep beraber olmak dileğiyle. Seni yüreğim kadar çok ve derinden seviyorum. Doğum günün kutlu olsun canım sevdiceğim.

Gülmek için yaratılmış gözlerde yaşlar niye. Doğum gününde mesaj yazdım sırf sen mutlu ol diye. Doğum günün kutlu olsun biricik sevdiceğim.

Yeni yaşında her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik sevdiceğim.

Sözde değil özde olmalı sevgiler, sözle değil yürekten verilmeli hediyeler. Doğum günün kutlu olsun bitanecik sevdiceğim.

Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle biricik sevdiceğim. Doğum günün kutlu olsun!

Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana. İyi ki doğdun biricik sevdiceğim, nice mutlu yıllara.

Doğum günün kutlu olsun, mutluluğun bir ömür boyunca sürsün. Nice mutlu yıllara biricik sevdiceğim.

Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu yıllara, iyi ki doğdun canım sevdiceğim. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşında umutların gerçek, gerçeklerin mutlu, mutlulukların sonsuz olsun! İyi doğdun canım sevdiceğim.

Bugün tüm dileklerinin gerçek olması en büyük dileğim. Nice mutlu yıllara bitanecik sevdiceğim.

Doğum günün kutlu olsun bitanecik sevdiceğim, hep böyle güzel melekler doğsun.

İnşallah yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar ve sevgilerin en güzelini tadarsın. Nice mutlu yaşlara bitanecik sevdiceğim.

İçindeki dünya huzurla dolsun, yarınların bugünlerinden daha güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik sevdiceğim.

Doğum gününden sonra yeni bir yıla merhaba diyeceksin. Hayatına yeni bir sayfa açman dileğiyle. Mutlu yıllar canım sevdiceğim.

Duygular vardır anlatılmayan, sevgiler vardır kelimelere sığmayan, insanlar vardır ki asla unutulmayan. İşte sende onlardansın. Doğum günün kutlu olsun biricik sevdiceğim.

Hayatın gözbebeklerindeki ışık gibi umut dolu huzur verici olsun. Doğum günün mutlu ve neşe ile dolsun. İyi ki doğdun biricik sevdiceğim.

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın canım sevdiceğim. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun.

Bugün gözlerinde hangi anının hayali, kulaklarında hangi sesin hasreti, kalbinde hangi sevginin özlemi varsa hepsine kavuşman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik sevdiceğim.

Bu bir doğum günü sürprizi, sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar biricik sevdiceğim. İyi ki doğdun!

Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik sevdiceğim.

Sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın bitanecik sevdiceğim.

Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım. Doğum günün kutlu olsun canım sevdiceğim. Birlikte daha nice yaşlara.

Üzgünüm, belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle beraber kutluyorum. Yakında görüşmek üzere, Nice yaşlara bitanecik sevdiceğim.

Takvimlere baktım bir daha senin doğum gününü gösteriyor bugün. Benim için çok özel ve anlamlı bir gün. İyi ki doğdun, iyi ki varsın bitanecik sevdiceğim.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk hep senin olsun. Doğum günün kutlu olsun canım sevdiceğim. Nice mutlu yıllara.

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlulukların sonsuz doğum günün kutlu olsun canım sevdiceğim.

Doğum günün kutlu olsun bitanecik sevdiceğim. Nice mutlu yıllara.

Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Doğum günün kutlu olsun biricik sevdiceğim. Mutlu yıllar.

Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin. Nice mutlu yıllara canım sevdiceğim.

Sana dünyanın en güzel hediyesini vermek isterdim, ama seni sana veremem ki? Doğum günün kutlu olsun biricik sevdiceğim.

Özel günlerde özel insanlar hatırlanır güzel hediyeler özel insanlara verilir. Benim için çok özel olan biricik sevdiceğim iyi ki doğdun.

Beni çözen alim olur, seni çözen şair olur. Doğum günün ya bugün güzel dilekler seni bulur. Doğum günün kutlu olsun biricik sevdiceğim.

Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Gönlünden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu yıllar biricik sevdiceğim!

Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun bitanecik sevdiceğim.

Umutlar adın olsun, baktığın her yer huzur dolsun, gözyaşların kurumuş duygulara merhem olsun, doğum günün kutlu olsun canım sevdiceğim.

Eğer yanında olsaydım sana sımsıkı sarılır, her yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini diler yanağına kocaman bir öpücük kondururdum. Doğum günün kutlu olsun canım sevdiceğim.