Sayfamızda kız evlada doğum günü mesajları bulunmaktadır. Daha fazla kız evlada doğum günü mesajları için sayfanın devamına bakabilirsiniz, kız evlada doğum günü mesajlarını sosyal medya hesaplarınızda yada sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.

Kız Evlada Resimli Doğum Günü Mesajları

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik kız evladım.

Nice yaşlara, doğum günün kutlu ve mutlu olsun biricik kız evladım. İyi ki doğdun.

Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte. Görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyi ki doğdun bitanecik kız evladım. Doğum günün kutlu olsun!

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın biricik kız evladım. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini dilerim. İyi ki doğdun canım kız evladım. Doğum günün kutlu olsun.

Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Doğum günün kutlu olsun biricik kız evladım. Mutlu yıllar.

Hep birlikte nice senelere biricik kız evladım. Doğum günün kutlu olsun.

Hep başarılı, sevgi dolu ve mutlu olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun biricik kız evladım.

Bugün tüm dileklerinin gerçek olması en büyük dileğim. Nice mutlu yıllara bitanecik kız evladım.

Doğum günün kutlu olsun, mutluluğun bir ömür boyunca sürsün. Nice mutlu yıllara canım kız evladım.

Deniz değil ki gönlüm dalgaları kıyıya vursun. Doğum gününü unutmadım haberin olsun. Nice mutlu yaşlara biricik kız evladım.

Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirmesini dilerim. Nice güzel doğum günlerine canım kız evladım.

Benim için hayatta iki şey önemlidir, biri sen diğeri özgürlüğüm. Özgürlüğüm için canımı, senin için özgürlüğümü feda ederim. Doğum günün kutlu olsun bitanecik kız evladım.

Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, başarıların yıldızlar kadar bol, yüzün hep gülücük dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun canım kız evladım.

Rüyaların en güzelini görürken Allahın sana gönderdiği meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki, en masum anında bile sana kimse zarar veremesin. İyi ki doğdun biricik kız evladım.

Yeni yaşında hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileklerimle. İyi ki doğdun bitanecik kız evladım.

Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında, suyun damlasında, bazen yanımdasın bazen rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma. Mutlu yıllar bitanecik kız evladım.

Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Doğum günün kutlu olsun biricik kız evladım.

İnşallah yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar ve sevgilerin en güzelini tadarsın. Nice mutlu yaşlara canım kız evladım.

Senin sevginin yeri gönlümde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun biricik kız evladım.

Özel günlerde özel insanlar hatırlanır güzel hediyeler özel insanlara verilir. Benim için çok özel olan bitanecik kız evladım iyi ki doğdun.

İyi ki doğdun, iyi ki varsın. Sevgi ve mutluluk dolu daha nice doğum günleri dilerim biricik kız evladım.

Sana daha nice mutlu yıllar, ömür boyu huzurlu ve mutlu bir yaşam diliyorum. Doğum günün kutlu olsun canım kız evladım.

Güller hep ellerinde açsın ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun ama beni unutturmasın. Doğum günün kutlu olsun canım kız evladım.

Gülmek için mutlu olmayı beklememek lazım, belki gülmeden ölürüz. Hep gülümsemen dileğiyle, iyi ki doğdun bitanecik kız evladım.

Yaşa, Sev, Gül… Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun biricik kız evladım. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara.

Bir dilek gönder umudum olsun, bir gülüş gönder sevincim olsun. Doğum günün kutlu olsun canım kız evladım.

Bugün umutların daha güzel olmalı, hayatı daha çok sevmelisin, çünkü sen bugün doğdun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik kız evladım.

Yeni yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin. Nice mutlu yaşlara canım kız evladım.

Yine mutlu, yine umutlu, yine sevgi dolu nice yıllara, doğum günün kutlu olsun canım kız evladım.

Güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım kız evladım.

Doğum günün kutlu olsun, tüm mutlu yarınlar seninle doğsun. Nice mutlu senelere bitanecik kız evladım.

İyi ki doğdun biricik kız evladım. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hakettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!

Sağlık, başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol canım kız evladım! Doğum günün kutlu olsun.

Sen her zaman benim için özel birisin, unutma bunu biricik kız evladım. Doğum günün kutlu olsun.

Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın biricik kız evladım. Doğum günün kutlu olsun.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, kimsenin unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dilerim. İyi ki doğdun biricik kız evladım.

Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım kız evladım.

Yeni yaşın hayırlı olsun, mutluluklar seninle olsun. Bu yeni yaşında hayallerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik kız evladım.

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günün kutlu olsun bitanecik kız evladım.

Keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim. Doğum günün kutlu olsun bitanecik kız evladım. Nice mutlu yıllara.

Bütün hayallerin umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul ve doğum günün kutlu olsun canım kız evladım.

Senin için uzun ve bütün dileklerinin gerçekleştiği bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun biricik kız evladım!

Bugün çok özel çünkü sen doğdun. İyi ki doğdun biricik kız evladım, doğum günün kutlu olsun.

Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik kız evladım.

Doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce, sana boncuktan kuş yaptım konacak pencerene. Mutlu yıllar bitanecik kız evladım.

İyi ki doğdun, iyi ki benimlesin canım kız evladım. Doğum günün kutlu olsun.

Aşkta, parada, sağlıkta her zaman kazanacağın çok mutlu geçecek yeni bir yaş dilerim. İyi ki doğdun canım kız evladım. Nice mutlu yaşlara.

Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. İyi ki doğdun biricik kız evladım.

Bir dakika için seni düşünen biri olduğunu bil ve sevincini hisset! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun bitanecik kız evladım. Nice mutlu senelere.

Yeni yaşını tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılaman dileklerimle. İyi ki doğdun canım kız evladım.

Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun biricik kız evladım.

Tüm hayatımız boyunca yanyana ve hep beraber olmak dileğiyle. Seni yüreğim kadar çok ve derinden seviyorum. Doğum günün kutlu olsun canım kız evladım.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk hep senin olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik kız evladım. Nice mutlu yıllara.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Nice mutlu yıllara, doğum günün kutlu olsun biricik kız evladım.

Sensizlik yok olmak kadar acı, sen nefes kadar gerekli, canım kadar değerlisin. İyi ki doğdun bitanecik kız evladım, nice mutlu yıllara.

Yeni yaşında umutların gerçek, gerçeklerin mutlu, mutlulukların sonsuz olsun! İyi doğdun canım kız evladım.

Samimiyetiyle kendini herkese sevdiren, masumiyetiyle herkesi kendi gibi sanan, ama ne olursa olsun yüzünden gülümseme eksik olmayan canım kız evladım. İyi ki doğdun.

Sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın canım kız evladım.

Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik kız evladım!