Sayfamızda erkek evlada doğum günü mesajları bulunmaktadır. Daha fazla erkek evlada doğum günü mesajları için sayfanın devamına bakabilirsiniz, erkek evlada doğum günü mesajlarını sosyal medya hesaplarınızda yada sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.

Erkek Evlada Resimli Doğum Günü Mesajları

Güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik erkek evladım.

Yeni yaşının sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun bitanecik erkek evladım.

Yeni yaşın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun canım erkek evladım.

Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun biricik erkek evladım.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım erkek evladım.

Gelemedik ama unutmadık da. Doğum günün kutlu olsun, tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara canım erkek evladım.

Su sesi gibi hoş geliyorsun kulağa, ateş gibi yakıyorsun içimi. Doğum günün kutlu olsun biricik erkek evladım.

Her insan bir yıldızdır. O yıldızlardan biri de sensin. Işığın hiç sönmesin canım erkek evladım. Nice mutlu yıllara.

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun bitanecik erkek evladım.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice mutlu yıllara bitanecik erkek evladım.

Doğum günün kutlu olsun biricik erkek evladım. Allah hep gönlüne göre versin, mutlu yıllar.

Dillerim bahar ayaklarına serilsin, gözlerinde yıldızlar parlasın, ılık esen bir rüzgar sana sevgimi fısıldasın. Doğum günün kutlu olsun bitanecik erkek evladım.

Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. İyi ki doğdun canım erkek evladım.

365 sayfalık bir öykü daha başlıyor. Her güne bir yaprak sakla, her yaprağa bir öykü sığdır ve mutluluk de adına. Nice güzel öyküler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun canım erkek evladım.

Yeni yaşın sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik erkek evladım.

Benim için hayatta iki şey önemlidir, biri sen diğeri özgürlüğüm. Özgürlüğüm için canımı, senin için özgürlüğümü feda ederim. Doğum günün kutlu olsun bitanecik erkek evladım.

Doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce, sana boncuktan kuş yaptım konacak pencerene. Mutlu yıllar bitanecik erkek evladım.

Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte. Görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyi ki doğdun biricik erkek evladım. Doğum günün kutlu olsun!

Sözde değil özde olmalı sevgiler, sözle değil yürekten verilmeli hediyeler. Doğum günün kutlu olsun bitanecik erkek evladım.

Dünyada birçok insan vardır, kimi mutlu, kimi mutsuz, kimi gülüyor, kimi ağlıyor, ama tüm güzelliklere layık biri var! O da şu anda bu mesajı okuyor. Nice mutlu yıllara bitanecik erkek evladım.

Rüyaların en güzelini görürken Allahın sana gönderdiği meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki, en masum anında bile sana kimse zarar veremesin. İyi ki doğdun canım erkek evladım.

Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Doğum günün kutlu olsun biricik erkek evladım.

Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin. Nice mutlu yıllara biricik erkek evladım.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, kimsenin unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dilerim. İyi ki doğdun bitanecik erkek evladım.

Duygular vardır anlatılmayan, sevgiler vardır kelimelere sığmayan, insanlar vardır ki asla unutulmayan. İşte sende onlardansın. Doğum günün kutlu olsun canım erkek evladım.

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik erkek evladım.

Bugün umutların daha güzel olmalı, hayatı daha çok sevmelisin, çünkü sen bugün doğdun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik erkek evladım.

Deniz değil ki gönlüm dalgaları kıyıya vursun. Doğum gününü unutmadım haberin olsun. Nice mutlu yaşlara biricik erkek evladım.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Nice mutlu yıllara, doğum günün kutlu olsun bitanecik erkek evladım.

Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirmesini dilerim. Nice güzel doğum günlerine bitanecik erkek evladım.

Bugün gözlerinde hangi anının hayali, kulaklarında hangi sesin hasreti, kalbinde hangi sevginin özlemi varsa hepsine kavuşman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik erkek evladım.

Yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini dilerim. İyi ki doğdun biricik erkek evladım. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun biricik erkek evladım. Nice mutlu yıllara.

Umutlar adın olsun, baktığın her yer huzur dolsun, gözyaşların kurumuş duygulara merhem olsun, doğum günün kutlu olsun biricik erkek evladım.

Mutlu ve neşeli olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik erkek evladım!

Takvimlere baktım bir daha senin doğum gününü gösteriyor bugün. Benim için çok özel ve anlamlı bir gün. İyi ki doğdun, iyi ki varsın canım erkek evladım.

Yeni bir sayfaya güzel hikayeler yazman dileğiyle. İyi ki doğdun canım erkek evladım.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa. Nice yaşlara biricik erkek evladım.

Sen her zaman benim için özel birisin, unutma bunu bitanecik erkek evladım. Doğum günün kutlu olsun.

Eğer yanında olsaydım sana sımsıkı sarılır, her yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini diler yanağına kocaman bir öpücük kondururdum. Doğum günün kutlu olsun bitanecik erkek evladım.

Senin sevginin yeri gönlümde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun canım erkek evladım.

Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında, suyun damlasında, bazen yanımdasın bazen rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma. Mutlu yıllar bitanecik erkek evladım.

Bütün hayallerin umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul ve doğum günün kutlu olsun bitanecik erkek evladım.

Her zaman mutlu ve neşeli olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik erkek evladım.

Gözlerime baksana, sevincimi anlasana, bugün en güzel gün bana. Doğum günün kutlu olsun bitanecik erkek evladım.

Bu bir doğum günü sürprizi, sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar bitanecik erkek evladım. İyi ki doğdun!

Beni çözen alim olur, seni çözen şair olur. Doğum günün ya bugün güzel dilekler seni bulur. Doğum günün kutlu olsun canım erkek evladım.

Yeni yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin. Nice mutlu yaşlara canım erkek evladım.

Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu ve neşeli kal. Doğum günün kutlu olsun bitanecik erkek evladım.

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlulukların sonsuz doğum günün kutlu olsun biricik erkek evladım.

Yeni yaşında hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileklerimle. İyi ki doğdun biricik erkek evladım.

Sevmeyi sevilmeyi hak eden yüreğinle hayata hoş geldin. Doğum günün kutlu olsun biricik erkek evladım.

İnşallah yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar ve sevgilerin en güzelini tadarsın. Nice mutlu yaşlara canım erkek evladım.

Yeni yaşında mutluluklar hep seninle olsun ve bütün dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik erkek evladım.

Senin için uzun ve bütün dileklerinin gerçekleştiği bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun bitanecik erkek evladım!

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini hızla tırmanırsın. Doğum günün kutlu olsun biricik erkek evladım.

Bir dakika için seni düşünen biri olduğunu bil ve sevincini hisset! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun biricik erkek evladım. Nice mutlu senelere.

Bir dilek gönder umudum olsun, bir gülüş gönder sevincim olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik erkek evladım.

Doğum gününü kutlar; sağlık, mutluk ve huzur dolu uzun ömürler dilerim. Nice mutlu yıllara biricik erkek evladım.

İyi ki doğdun, iyi ki benimlesin canım erkek evladım. Doğum günün kutlu olsun.