Sayfamızda erkek arkadaşa doğum günü mesajları bulunmaktadır. Daha fazla erkek arkadaşa doğum günü mesajları için sayfanın devamına bakabilirsiniz, erkek arkadaşa doğum günü mesajlarını sosyal medya hesaplarınızda yada sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.

Erkek Arkadaşa Resimli Doğum Günü Mesajları

Hep başarılı, sevgi dolu ve mutlu olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun canım erkek arkadaşım.

Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında, suyun damlasında, bazen yanımdasın bazen rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma. Mutlu yıllar biricik erkek arkadaşım.

Gülmek için mutlu olmayı beklememek lazım, belki gülmeden ölürüz. Hep gülümsemen dileğiyle, iyi ki doğdun bitanecik erkek arkadaşım.

Umutlar adın olsun, baktığın her yer huzur dolsun, gözyaşların kurumuş duygulara merhem olsun, doğum günün kutlu olsun biricik erkek arkadaşım.

Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun. İyi ki doğdun biricik erkek arkadaşım.

Yeni yaşında melekler sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar sana gelsin. İyi ki doğdun canım erkek arkadaşım.

Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik erkek arkadaşım.

Bu yaşında mutlulukların en iyisini yaşar, başarının merdivenlerini rahatlıkla çıkarsın ve umarım yüzün hep güler, mutluluğunu hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun biricik erkek arkadaşım!

Bir dilek gönder umudum olsun, bir gülüş gönder sevincim olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik erkek arkadaşım.

Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım. Doğum günün kutlu olsun bitanecik erkek arkadaşım. Birlikte daha nice yaşlara.

Kalbin, hangi güzel şey için çarpıyorsa, her doğan güneş sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik erkek arkadaşım.

Hep birlikte nice senelere bitanecik erkek arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

Aramızda mesafeler olsa da her zaman kalbimdesin. Doğum günün kutlu olsun biricik erkek arkadaşım.

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı. Nice mutlu yıllara canım erkek arkadaşım.

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun biricik erkek arkadaşım.

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın biricik erkek arkadaşım. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun, mutluluğun bir ömür boyunca sürsün. Nice mutlu yıllara bitanecik erkek arkadaşım.

İyi ki doğdun, iyi ki varsın. Sevgi ve mutluluk dolu daha nice doğum günleri dilerim bitanecik erkek arkadaşım.

Rüyaların en güzelini görürken Allahın sana gönderdiği meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki, en masum anında bile sana kimse zarar veremesin. İyi ki doğdun biricik erkek arkadaşım.

O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun canım erkek arkadaşım.

Senin sevginin yeri gönlümde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun biricik erkek arkadaşım.

İnsanlar tek bir şey düşünmez çok şey düşünür. Düşündüklerini gerçekleştireceğin bir yıl olsun. İyi ki doğdun canım erkek arkadaşım.

Doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce, sana boncuktan kuş yaptım konacak pencerene. Mutlu yıllar bitanecik erkek arkadaşım.

En kötü günün böyle olsun, doğum günün kutlu olsun bitanecik erkek arkadaşım. Nice mutlu yıllara.

Takvimlere baktım bir daha senin doğum gününü gösteriyor bugün. Benim için çok özel ve anlamlı bir gün. İyi ki doğdun, iyi ki varsın canım erkek arkadaşım.

Her doğum günün de bir adım daha yaşlanıyor olsak da, bu günü yaşama inat çocukça yaşayalım birlikte. Doğum günün kutlu olsun bitanecik erkek arkadaşım.

Samimiyetiyle kendini herkese sevdiren, masumiyetiyle herkesi kendi gibi sanan, ama ne olursa olsun yüzünden gülümseme eksik olmayan bitanecik erkek arkadaşım. İyi ki doğdun.

Su sesi gibi hoş geliyorsun kulağa, ateş gibi yakıyorsun içimi. Doğum günün kutlu olsun canım erkek arkadaşım.

Hayatının geri kalanı su gibi berrak olsun. Doğum gününde tuttuğun tüm iyi dilekler gerçek olsun. İyi ki doğdun canım erkek arkadaşım.

Anlamaz ki kimse beni, bilemez ki içimdeki sevgiyi. İçten bir söz bu söylediklerim, doğum günün için bütün iyi dileklerim. İyi ki doğdun bitanecik erkek arkadaşım.

Dünyada birçok insan vardır, kimi mutlu, kimi mutsuz, kimi gülüyor, kimi ağlıyor, ama tüm güzelliklere layık biri var! O da şu anda bu mesajı okuyor. Nice mutlu yıllara biricik erkek arkadaşım.

Duygular vardır anlatılmayan, sevgiler vardır kelimelere sığmayan, insanlar vardır ki asla unutulmayan. İşte sende onlardansın. Doğum günün kutlu olsun biricik erkek arkadaşım.

Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Gönlünden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu yıllar canım erkek arkadaşım!

Dilerim yeni yaşında neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun canım erkek arkadaşım. Nice mutlu yıllara.

Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun bitanecik erkek arkadaşım.

İyi ki doğdun bitanecik erkek arkadaşım. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hakettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!

Mutlu ve neşeli olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun canım erkek arkadaşım!

Gülmek senin için bir tutku olsun eğer bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun. Mutlu yıllar bitanecik erkek arkadaşım.

Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana. İyi ki doğdun biricik erkek arkadaşım, nice mutlu yıllara.

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye, unutma ki her yaşın ayrı bir güzelliği var. Doğum günün kutlu olsun biricik erkek arkadaşım.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa. Nice yaşlara biricik erkek arkadaşım.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk hep senin olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik erkek arkadaşım. Nice mutlu yıllara.

Doğum günün kutlu olsun biricik erkek arkadaşım, hep böyle güzel melekler doğsun.

Yeni yaşında ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileklerimle. İyi doğdun canım erkek arkadaşım, nice mutlu yıllara.

Gözlerime baksana, sevincimi anlasana, bugün en güzel gün bana. Doğum günün kutlu olsun canım erkek arkadaşım.

Doğduğunda güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle mutlu yaşa. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun canım erkek arkadaşım.

Güller hep ellerinde açsın ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun ama beni unutturmasın. Doğum günün kutlu olsun canım erkek arkadaşım.

Doğum günün kutlu olsun canım erkek arkadaşım. Allah hep gönlüne göre versin, mutlu yıllar.

Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. İyi ki doğdun canım erkek arkadaşım.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun. Doğum günün kutlu olsun canım erkek arkadaşım.

Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin. Nice mutlu yıllara biricik erkek arkadaşım.

Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun bitanecik erkek arkadaşım.

Bugün çok özel çünkü sen doğdun. İyi ki doğdun biricik erkek arkadaşım, doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım erkek arkadaşım.

Sen her zaman benim için özel birisin, unutma bunu canım erkek arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun, yarının bugününden daha mutlu olsun. Nice mutlu yıllara bitanecik erkek arkadaşım.

Yeni yaşında yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun biricik erkek arkadaşım.

Doğum gününü tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni dilerim. İyi ki doğdun canım erkek arkadaşım.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın, iyi ki doğdun bitanecik erkek arkadaşım.

Doğum gününden sonra yeni bir yıla merhaba diyeceksin. Hayatına yeni bir sayfa açman dileğiyle. Mutlu yıllar canım erkek arkadaşım.