Sayfamızda eltiye doğum günü mesajları bulunmaktadır. Daha fazla eltiye doğum günü mesajları için sayfanın devamına bakabilirsiniz, eltiye doğum günü mesajlarını sosyal medya hesaplarınızda yada sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.

Eltiye Resimli Doğum Günü Mesajları

Hatırlar mısın doğduğun günü? Sen ağlarken etrafındaki herkes gülüyordu. Öyle bir hayat yaşa ki, öldüğünde herkes ağlasın, sen sevinçle gülümse. İyi ki doğdun, nice mutlu yıllara biricik eltim.

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun bitanecik eltim.

Doğum günün kutlu olsun, yarının bugününden daha mutlu olsun. Nice mutlu yıllara bitanecik eltim.

Doğum günün kutlu olsun bitanecik eltim, hep böyle güzel melekler doğsun.

Dillerim bahar ayaklarına serilsin, gözlerinde yıldızlar parlasın, ılık esen bir rüzgar sana sevgimi fısıldasın. Doğum günün kutlu olsun biricik eltim.

Doğum gününden sonra yeni bir yıla merhaba diyeceksin. Hayatına yeni bir sayfa açman dileğiyle. Mutlu yıllar canım eltim.

Sözde değil özde olmalı sevgiler, sözle değil yürekten verilmeli hediyeler. Doğum günün kutlu olsun canım eltim.

Yeni yaşında yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun canım eltim.

Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. İyi ki doğdun biricik eltim.

Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte. Görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyi ki doğdun bitanecik eltim. Doğum günün kutlu olsun!

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa. Nice yaşlara canım eltim.

Yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini dilerim. İyi ki doğdun canım eltim. Doğum günün kutlu olsun.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik eltim.

Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım eltim.

Yeni bir yıla başlarken, mumları üflerken, dilek tutarken, bizleri unutma lütfen. Doğum günün mutlu olsun bitanecik eltim.

Aramızda mesafeler olsa da her zaman kalbimdesin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik eltim.

Yeni yaşının sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun bitanecik eltim.

Yağmuru unutmuş toprakların yalvarışı gibi sessizce ama yürekten, doğum gününü kutlarım öylesine değil içten. Nice mutlu yaşlara bitanecik eltim.

O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik eltim.

Aşkta, parada, sağlıkta her zaman kazanacağın çok mutlu geçecek yeni bir yaş dilerim. İyi ki doğdun canım eltim. Nice mutlu yaşlara.

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı. Nice mutlu yıllara canım eltim.

Doğduğunda güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle mutlu yaşa. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun biricik eltim.

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye, unutma ki her yaşın ayrı bir güzelliği var. Doğum günün kutlu olsun biricik eltim.

Bir dilek gönder umudum olsun, bir gülüş gönder sevincim olsun. Doğum günün kutlu olsun canım eltim.

İnşallah yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar ve sevgilerin en güzelini tadarsın. Nice mutlu yaşlara bitanecik eltim.

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik eltim.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı. Sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin. İyi ki doğdun bitanecik eltim.

Gözlerime baksana, sevincimi anlasana, bugün en güzel gün bana. Doğum günün kutlu olsun bitanecik eltim.

Huzur ve neşe hayatında güzel bir anı olarak kalsın, yaşadığın her gün birbirini kıskandırsın. Doğum günün kutlu olsun biricik eltim.

Yeni yaşın hayırlı olsun, mutluluklar seninle olsun. Bu yeni yaşında hayallerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik eltim.

Gelemedik ama unutmadık da. Doğum günün kutlu olsun, tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara biricik eltim.

Hep mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik eltim.

Bütün hayallerin umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul ve doğum günün kutlu olsun bitanecik eltim.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik eltim.

Hani bir selam beklersin ya uzaklardan kimden olursa olsun. Bu selam sana seni unutmayandan olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik eltim.

Yeni bir yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin! Doğum günün kutlu olsun canım eltim.

İyi ki doğdun, iyi ki benimlesin biricik eltim. Doğum günün kutlu olsun.

Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun biricik eltim.

Senin için uzun ve bütün dileklerinin gerçekleştiği bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun bitanecik eltim!

Anlamaz ki kimse beni, bilemez ki içimdeki sevgiyi. İçten bir söz bu söylediklerim, doğum günün için bütün iyi dileklerim. İyi ki doğdun biricik eltim.

Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun canım eltim!

Rüyaların en güzelini görürken Allahın sana gönderdiği meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki, en masum anında bile sana kimse zarar veremesin. İyi ki doğdun canım eltim.

Gülmek için yaratılmış gözlerde yaşlar niye. Doğum gününde mesaj yazdım sırf sen mutlu ol diye. Doğum günün kutlu olsun canım eltim.

Sağlık, mutluluk, huzur ve başarı seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik eltim.

Yeni yaşını tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılaman dileklerimle. İyi ki doğdun bitanecik eltim.

Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında, suyun damlasında, bazen yanımdasın bazen rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma. Mutlu yıllar canım eltim.

Yeni yaşında hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileklerimle. İyi ki doğdun biricik eltim.

Senin sevginin yeri gönlümde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun bitanecik eltim.

Her zaman mutlu ve neşeli olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik eltim.

Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana. İyi ki doğdun biricik eltim, nice mutlu yıllara.

365 sayfalık bir öykü daha başlıyor. Her güne bir yaprak sakla, her yaprağa bir öykü sığdır ve mutluluk de adına. Nice güzel öyküler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik eltim.

Sevmeyi sevilmeyi hak eden yüreğinle hayata hoş geldin. Doğum günün kutlu olsun biricik eltim.

Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin bitanecik eltim. Doğum günün kutlu olsun!

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yaşında da güzelliklerin seninle olması dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun canım eltim.

Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Doğum günün kutlu olsun canım eltim. Mutlu yıllar.

Yaşananlar güzeldir mazide kalsa da. Doğum günün özeldir, herkes hatırlamasa da. Doğum günün kutlu olsun bitanecik eltim.

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik eltim.

İçindeki dünya huzurla dolsun, yarınların bugünlerinden daha güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik eltim.

Takvimlere baktım bir daha senin doğum gününü gösteriyor bugün. Benim için çok özel ve anlamlı bir gün. İyi ki doğdun, iyi ki varsın biricik eltim.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk hep senin olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik eltim. Nice mutlu yıllara.