Sayfamızda dayıdan yeğene doğum günü mesajları bulunmaktadır. Daha fazla dayıdan yeğene doğum günü mesajları için sayfanın devamına bakabilirsiniz, dayıdan yeğene doğum günü mesajlarını sosyal medya hesaplarınızda yada sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.

Dayıdan Yeğene Resimli Doğum Günü Mesajları

Sağlıklı, mutluluk dolu, güzel nice seneler yaşaman dileğimle. Seni çok seviyorum dayısının bir tanesi, doğum günün kutlu olsun.

Gezegendeki her dayının senin gibi harika bir yeğeni osaydı, hiç kimse kendi çocuklarına sahip olmayı deneyemezdi. Nice mutlu yıllara canım yeğenim.

Benim canım kadar değerli, kalbim kadar sıcak bir yeğenim var. Dayısının bir tanesi doğum günün kutlu olsun.

İyi ki varsın iyi ki doğdun dayısının en değerlisi. Doğum günün kutlu olsun. Nice güzel mutlu yıllara.

Herkesin yeğeni güzeldir ama benimkisi hem güzel hem de özel bir yeğen. Nice nice mutlu yıllara dayısının bir tanesi.

Dayısının bir tanesi, doğum günün kutlu olsun, nice mutlu yıllara.

Dayın her durumda hep yanında olacak unutma her zaman için sana destek olacağım. Doğum günün kutlu olsun biricik yeğenim.

Benim minik kuşum, küçük kanatlı güler yüzlü meleğim, dayısının bir tanesi, seni yanaklarından öpüyorum. Doğum günün kutlu olsun canım benim.

Kimse bugün senden daha mutlu ve neşeli olmayı hak etmiyor canım yeğenim, dayın için özel olduğunu bilmeni istiyorum. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Bu yıl sana ümit edebileceğin her şeyi getirsin dayısının biriciği. Seni seviyorum ve seninle gurur duyuyorum. Nice mutlu yıllara.

Bugünün dününden farklı, yarınının umut kaynağı olsun, hayat sana istediklerini versin. Dayısının bir tanesi canım yeğenim her şey gönlünce olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Zor günlerde dayısının daima yanında olan ve benimle kalan canım yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

Dayın seni çok özledi, seninle görüşmek için fırsat kolluyor. Nice nice mutlu yıllara canım yeğenim.

Unutma ki dayın seni bir gün değil her gün sevecek. Nice mutlu yıllara canım yeğenim.

Biricik yeğenim başarılarının devamını dilerim. Dayın her zaman senin yanında sakın bunu unutma. Nice nice mutlu yaşlara.

Binlerce arkadaşım olsa, yüzlerce akrabam olsa, yeğenim yine dayısının hayatında en önce gelir. Doğum günün kutlu olsun biricik yeğenim.

Sen dayından çok uzaklarda olsan da sakın unuttuğumu düşünme, sen her zaman benim kalbimdesin. Yeni yaşın kutlu olsun bir tanecik yeğenim.

Her zaman neşeli ol ki yaşadığın hayattan zevk alasın, her zaman umutla yaşa ki yarınlara ümitle bakasın dayısının bir tanesi. Doğum günün kutlu olsun.

Canım yeğenim dayın seni hiç unutmadı ve her zaman sevecek bunu unutma. Doğum günün kutlu olsun biricik yeğenim.

İnsanlığıyla kendini topluma örnek eden, saf ve temiz kalbiyle herkesi kendi gibi sanan, her ne olursa olsun her zaman yüzünden gülümsemesi eksik olmayan dayısının bir tanesi yeğenim doğum günün kutlu olsun.

Umarım harika bir yıl geçirirsin ve yaşamında boyunca hep mutlu olursun dayısının bir tanesi. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşında tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle… Doğum günün kutlu olsun dayısının biricik yeğeni.

Tüm içten ve samimi duygularımla doğum gününü kutluyorum dayısının bir tanesi.

Bu dünyada yeğen kadar bir evlat sevilir başka da kimse sevilmez. Yeğenlerini en çok dayıları sever. Bunu asla unutma. Nice mutlu yıllara canım yeğenim.

En güzel günler senin olsun… Nice yıllara… İyi ki doğdun dayısının biriciği.

Bence her dayının senin gibi bir yeğeni olmalı. İyiki varsın canım yeğenim, doğum günün kutlu olsun.

İnşallah hayatta her zaman yüzün güler, işlerin yolunda gider. Yolun, bahtın açık olsun dayısının bir tanesi. Nice mutlu yılların olsun. İyi ki doğdun yeğenim.

Dayısının bir tanesi sevgili yeğenim sonsuza dek en iyi arkadaşın olacağım. İyi günlerde ve kötü günlerde her zaman yanında olacağım. İyi ki doğdun.

Bugün pastanın mumlarını üflerken bir dilek tut. O dilekte dayın da olsun. İyi ki doğdun canım yeğenim.

Neredeyse dünyadaki her dayı yeğeniyle gurur duyar, bende seninle gurur duyuyorum canım yeğenim. Doğum günün kutlu olsun.

Sen benim yeğenim değil bir arkadaşım gibisin, biz seninle dayı yeğen gibi değil iki arkadaş gibi büyüdük. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Bugün ve bundan sonra her günün mutlulukla geçsin dayısının en değerlisi. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Ben senin dayın olarak seninle hep gurur duydum. Senin gibi bir yeğenim olduğu için hep mutlu oldum. İyi ki doğdun canım yeğenim, seni çok seviyorum.

Dayısının en değerlisi canım yeğenim sana bakarken sana öyle alıştım ki, şimdi senden uzakta hayatım bom boş gibi yaşıyorum. Doğum günün kutlu olsun birtanem.

Her zaman mutlu ol ki yaşadığın hayattan keyif alasın, her zaman ümitle yaşa ki geleceğine umutla bakasın dayısının biriciği. İyi ki doğdun canım yeğenim.

Sağlıklı, huzurlu, mutlu, neşeli, eğlenceli, bol paralı, gezmeli, dinlenmeli, uyumalı, okumalı bir yeni yaşın olsun. Eeee daha ne olsun doğum günün kutlu olsun dayısının biriciği.

Biz seninle dayı yeğen gibi değil de candan iki arkadaş, iki sırdaş gibiyiz. Her zamanda öyle kalacağız. Aslan yeğenim doğum günün kutlu olsun.

Yerin her zaman dayının yanında özel olacak. Doğum günün kutlu olsun biricik yeğenim.

Yeğenler bir bedende iki farklı armağandır; akraba ve arkadaş. Sende dayın için öylesin canım benim, doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşında huzurlu mutlu ve paralı olman dileğiyle doğum günün kutlu olsun dayısının biriciği.

Hadi gel artık dayısının biricik yeğeni çok özlettin kendini. Seni çok özledik. Doğum günün kutlu olsun canım benim.

Dayı ile yeğen diğerlerinden farklı olur. Çünkü yeğenleri en çok dayılarını, dayıları da en çok yeğenlerini sever. Nice mutlu yıllara.

Seni nasıl sevdiğimi ifade edecek bir kelime bulamadım bu doğum gününde canım yeğenim. Doğum günün kutlu olsun dayısının bir tanesi.

İnşallah ileride başarılı ve çalışkan birisi olursun dayısının bir tanesi. Nice mutlu yıllara canım yeğenim.

Yaşamıyla çevresine örnek olan, yüreği her zaman iyilikle çarpan, samimiyetiyle herkesi kendine hayran bırakan, gülüşüyle mutlu insanları kıskandıran dayın var ya yeğenim senin doğum gününü kutlarım.

Sen her zaman değer verdiğim insanlar içinde olacaksın. Doğum günün kutlu olsun dayısının aslan parçası yeğenim.

Hayal ettiğin her şey, düşündüğün her şeyin tez vakitte gerçekleşmesi dileğiyle canım yeğenim. Doğum günün kutlu olsun dayısının bir tanesi.

İnşallah tüm hayallerin ve umutların hep istediğin yönde olur. İyiki doğdun dayısının bir tanesi, doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun dayısının biriciği.

İnsanın her zaman dayısının olması yetmiyor, bazen de senin gibi bir yeğeni olmalı. Doğum günün kutlu olsun biricik yeğenim.