Sayfamızda damada doğum günü mesajları bulunmaktadır. Daha fazla damada doğum günü mesajları için sayfanın devamına bakabilirsiniz, damada doğum günü mesajlarını sosyal medya hesaplarınızda yada sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.

Damada Resimli Doğum Günü Mesajları

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı. Nice mutlu yıllara canım damadım.

İyi ki doğdun, iyi ki benimlesin bitanecik damadım. Doğum günün kutlu olsun.

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın canım damadım. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun.

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk göz bebeğin kadar yakın, umutların gerçek, mutlulukların sonsuz doğum günün kutlu olsun biricik damadım.

Hep başarılı, sevgi dolu ve mutlu olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun biricik damadım.

Mutlu ve neşeli olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun biricik damadım!

Üzgünüm, belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle beraber kutluyorum. Yakında görüşmek üzere, Nice yaşlara bitanecik damadım.

Yeni yaşında yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun biricik damadım.

Kalbin, hangi güzel şey için çarpıyorsa, her doğan güneş sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun canım damadım.

Yeni yaşında yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun canım damadım.

365 sayfalık bir öykü daha başlıyor. Her güne bir yaprak sakla, her yaprağa bir öykü sığdır ve mutluluk de adına. Nice güzel öyküler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik damadım.

Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun biricik damadım.

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği bir yıl olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik damadım.

Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın biricik damadım. Doğum günün kutlu olsun.

En kötü günün böyle olsun, doğum günün kutlu olsun bitanecik damadım. Nice mutlu yıllara.

Benim için hayatta iki şey önemlidir, biri sen diğeri özgürlüğüm. Özgürlüğüm için canımı, senin için özgürlüğümü feda ederim. Doğum günün kutlu olsun canım damadım.

Doğum günün kutlu olsun, tüm mutlu yarınlar seninle doğsun. Nice mutlu senelere biricik damadım.

Takvimlere baktım bir daha senin doğum gününü gösteriyor bugün. Benim için çok özel ve anlamlı bir gün. İyi ki doğdun, iyi ki varsın bitanecik damadım.

Gelemedik ama unutmadık da. Doğum günün kutlu olsun, tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara biricik damadım.

Doğum günün kutlu olsun, mutluluğun bir ömür boyunca sürsün. Nice mutlu yıllara canım damadım.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun. Doğum günün kutlu olsun canım damadım.

Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. İyi ki doğdun biricik damadım.

Yeni yaşını tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılaman dileklerimle. İyi ki doğdun canım damadım.

Hatırlar mısın doğduğun günü? Sen ağlarken etrafındaki herkes gülüyordu. Öyle bir hayat yaşa ki, öldüğünde herkes ağlasın, sen sevinçle gülümse. İyi ki doğdun, nice mutlu yıllara biricik damadım.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Nice mutlu yıllara, doğum günün kutlu olsun bitanecik damadım.

Aramızda mesafeler olsa da her zaman kalbimdesin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik damadım.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, kimsenin unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dilerim. İyi ki doğdun bitanecik damadım.

Her insan bir yıldızdır. O yıldızlardan biri de sensin. Işığın hiç sönmesin canım damadım. Nice mutlu yıllara.

Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Doğum günün kutlu olsun canım damadım.

Eğer yanında olsaydım sana sımsıkı sarılır, her yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini diler yanağına kocaman bir öpücük kondururdum. Doğum günün kutlu olsun biricik damadım.

Yeni yaşında her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Doğum günün kutlu olsun biricik damadım.

Tüm hayatımız boyunca yanyana ve hep beraber olmak dileğiyle. Seni yüreğim kadar çok ve derinden seviyorum. Doğum günün kutlu olsun bitanecik damadım.

Aşkta, parada, sağlıkta her zaman kazanacağın çok mutlu geçecek yeni bir yaş dilerim. İyi ki doğdun bitanecik damadım. Nice mutlu yaşlara.

Yağmuru unutmuş toprakların yalvarışı gibi sessizce ama yürekten, doğum gününü kutlarım öylesine değil içten. Nice mutlu yaşlara biricik damadım.

Doğum günün kutlu olsun bitanecik damadım. Allah hep gönlüne göre versin, mutlu yıllar.

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yaşında da güzelliklerin seninle olması dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun biricik damadım.

Yeni yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin. Nice mutlu yaşlara canım damadım.

Hayatın gözbebeklerindeki ışık gibi umut dolu huzur verici olsun. Doğum günün mutlu ve neşe ile dolsun. İyi ki doğdun biricik damadım.

Bu bir doğum günü sürprizi, sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar bitanecik damadım. İyi ki doğdun!

Her zaman mutlu ve neşeli olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik damadım.

Hep birlikte nice senelere canım damadım. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün her gününden daha özel ve güzel geçsin. Doğum günün kutlu olsun canım damadım.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini hızla tırmanırsın. Doğum günün kutlu olsun biricik damadım.

Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım damadım.

Keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim. Doğum günün kutlu olsun bitanecik damadım. Nice mutlu yıllara.

Varlığın varlığım, sebebin sebebim, niyetin niyetimdir, yanımdasın ya bundan ötesi yok. Doğum günün kutlu olsun canım damadım.

Doğum gününden sonra yeni bir yıla merhaba diyeceksin. Hayatına yeni bir sayfa açman dileğiyle. Mutlu yıllar canım damadım.

Doğum günün kutlu olsun biricik damadım, hep böyle güzel melekler doğsun.

Yeni bir yıla başlarken, mumları üflerken, dilek tutarken, bizleri unutma lütfen. Doğum günün mutlu olsun canım damadım.

Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşi her daim seni aydınlatsın. İyi ki doğdun, iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun canım damadım.

Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında, suyun damlasında, bazen yanımdasın bazen rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma. Mutlu yıllar bitanecik damadım.

Sensizlik yok olmak kadar acı, sen nefes kadar gerekli, canım kadar değerlisin. İyi ki doğdun bitanecik damadım, nice mutlu yıllara.

Anlamaz ki kimse beni, bilemez ki içimdeki sevgiyi. İçten bir söz bu söylediklerim, doğum günün için bütün iyi dileklerim. İyi ki doğdun biricik damadım.

Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım. Doğum günün kutlu olsun biricik damadım. Birlikte daha nice yaşlara.

Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik damadım.

Sana daha nice mutlu yıllar, ömür boyu huzurlu ve mutlu bir yaşam diliyorum. Doğum günün kutlu olsun biricik damadım.

Senin için uzun ve bütün dileklerinin gerçekleştiği bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun biricik damadım!

Samimiyetiyle kendini herkese sevdiren, masumiyetiyle herkesi kendi gibi sanan, ama ne olursa olsun yüzünden gülümseme eksik olmayan canım damadım. İyi ki doğdun.

Bir dakika için seni düşünen biri olduğunu bil ve sevincini hisset! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun canım damadım. Nice mutlu senelere.

Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayatı tüm güzellikleriyle yaşamanı istiyorum. Nice yaşlara biricik damadım, doğum günün kutlu olsun.