Sayfamızda bacanağa doğum günü mesajları bulunmaktadır. Daha fazla bacanağa doğum günü mesajları için sayfanın devamına bakabilirsiniz, bacanağa doğum günü mesajlarını sosyal medya hesaplarınızda yada sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.

Bacanağa Resimli Doğum Günü Mesajları

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim. İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın biricik bacanağım. Mutlu yıllar.

Bugün çok özel çünkü sen doğdun. İyi ki doğdun bitanecik bacanağım, doğum günün kutlu olsun.

Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle bitanecik bacanağım. Doğum günün kutlu olsun!

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, özgüven ve başarıyı da eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp tüm dileklerinin gerçekleştiği bir hayat pastası yapabiliriz sanırım. Mutlu yıllar canım bacanağım.

İçindeki dünya huzurla dolsun, yarınların bugünlerinden daha güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun canım bacanağım.

Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu ve neşeli kal. Doğum günün kutlu olsun bitanecik bacanağım.

Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşi her daim seni aydınlatsın. İyi ki doğdun, iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun biricik bacanağım.

Rüyaların en güzelini görürken Allahın sana gönderdiği meleklerin kanatları o kadar büyük olsun ki, en masum anında bile sana kimse zarar veremesin. İyi ki doğdun bitanecik bacanağım.

Hep birlikte nice senelere biricik bacanağım. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, başarıların yıldızlar kadar bol, yüzün hep gülücük dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik bacanağım.

Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Doğum günün kutlu olsun canım bacanağım. Mutlu yıllar.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı. Sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin. İyi ki doğdun canım bacanağım.

Umutlar adın olsun, baktığın her yer huzur dolsun, gözyaşların kurumuş duygulara merhem olsun, doğum günün kutlu olsun biricik bacanağım.

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı. Nice mutlu yıllara biricik bacanağım.

Yeni yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin. Nice mutlu yaşlara canım bacanağım.

Sen benim değerlimsin, kalbimde yer alan bir meleksin. İyi ki doğdun bitanecik bacanağım.

Yeni yaşını tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılaman dileklerimle. İyi ki doğdun bitanecik bacanağım.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa. Nice yaşlara canım bacanağım.

İnşallah yeni yaşında güler yüzünü ve neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun canım bacanağım.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Nice mutlu yıllara, doğum günün kutlu olsun bitanecik bacanağım.

Sen her zaman benim için özel birisin, unutma bunu bitanecik bacanağım. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun canım bacanağım. Nice mutlu yıllara.

Sağlık, başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol biricik bacanağım! Doğum günün kutlu olsun.

Üzgünüm, belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle beraber kutluyorum. Yakında görüşmek üzere, Nice yaşlara bitanecik bacanağım.

Bu bir doğum günü sürprizi, sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar bitanecik bacanağım. İyi ki doğdun!

Yaşananlar güzeldir mazide kalsa da. Doğum günün özeldir, herkes hatırlamasa da. Doğum günün kutlu olsun canım bacanağım.

Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın canım bacanağım.

Duygular vardır anlatılmayan, sevgiler vardır kelimelere sığmayan, insanlar vardır ki asla unutulmayan. İşte sende onlardansın. Doğum günün kutlu olsun biricik bacanağım.

Yeni yaşında hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileklerimle. İyi ki doğdun bitanecik bacanağım.

Her insan bir yıldızdır. O yıldızlardan biri de sensin. Işığın hiç sönmesin canım bacanağım. Nice mutlu yıllara.

Yeni yaşında yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun biricik bacanağım.

Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. İyi ki doğdun biricik bacanağım.

Her zaman mutlu ve neşeli olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım bacanağım.

Senin için uzun ve bütün dileklerinin gerçekleştiği bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun biricik bacanağım!

Yeni yaşının sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun canım bacanağım.

Yine mutlu, yine umutlu, yine sevgi dolu nice yıllara, doğum günün kutlu olsun biricik bacanağım.

Dilerim yeni yaşında neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun canım bacanağım. Nice mutlu yıllara.

Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana. İyi ki doğdun canım bacanağım, nice mutlu yıllara.

Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Doğum günün kutlu olsun bitanecik bacanağım.

Mutlu ve neşeli olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun biricik bacanağım!

Yeni yaşında mutluluklar hep seninle olsun ve bütün dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun canım bacanağım.

Doğum gününden sonra yeni bir yıla merhaba diyeceksin. Hayatına yeni bir sayfa açman dileğiyle. Mutlu yıllar canım bacanağım.

Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik bacanağım.

Kalbin, hangi güzel şey için çarpıyorsa, her doğan güneş sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun canım bacanağım.

Doğum günün kutlu olsun, mutluluğun bir ömür boyunca sürsün. Nice mutlu yıllara canım bacanağım.

Huzur ve neşe hayatında güzel bir anı olarak kalsın, yaşadığın her gün birbirini kıskandırsın. Doğum günün kutlu olsun bitanecik bacanağım.

Yeni yaşın hayırlı olsun, mutluluklar seninle olsun. Bu yeni yaşında hayallerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun canım bacanağım.

Yeni yaşında umutların gerçek, gerçeklerin mutlu, mutlulukların sonsuz olsun! İyi doğdun canım bacanağım.

Doğum gününü tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni dilerim. İyi ki doğdun canım bacanağım.

Yeni yaşında yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun bitanecik bacanağım.

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği bir yıl olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik bacanağım.

Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayatı tüm güzellikleriyle yaşamanı istiyorum. Nice yaşlara biricik bacanağım, doğum günün kutlu olsun.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, kimsenin unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dilerim. İyi ki doğdun canım bacanağım.

Güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik bacanağım.

Bir dakika için seni düşünen biri olduğunu bil ve sevincini hisset! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun bitanecik bacanağım. Nice mutlu senelere.

Hayatta en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki gününden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice yıllara bitanecik bacanağım.

Sensizlik yok olmak kadar acı, sen nefes kadar gerekli, canım kadar değerlisin. İyi ki doğdun canım bacanağım, nice mutlu yıllara.

Hep başarılı, sevgi dolu ve mutlu olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun canım bacanağım.

O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun canım bacanağım.

Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun biricik bacanağım!