Sayfamızda anneye doğum günü mesajları bulunmaktadır. Daha fazla anneye doğum günü mesajları için sayfanın devamına bakabilirsiniz, anneye doğum günü mesajlarını sosyal medya hesaplarınızda yada sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.

Anneye Resimli Doğum Günü Mesajları

Gözyaşlarımı dindiren, beni hayata getiren ve hayata bağlayan canım annem. Doğum günün kutlu olsun.

Senin hakkın ödenmez, sana olan minnetim kelimelerle ifade edilemez annem. Birlikte daha çok sevgi dolu yıllar geçirmemiz dileklerimle, doğum günün kutlu olsun.

Bana tüm güzellikleri yaşatan varlık doğum günün kutlu olsun. Biricik evladın seni çok ama çok seviyor.

Senin hakkını ödeyemem, seni sevmeye ömrümü yetiremem. Bütün dünya benim olsa bir tane sen etmez annem. Yeni yaşın kutlu olsun biricik annem.

Nur yüzlü, kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kadın seni çok ama çok seviyorum. Doğum gününü kutlarım biricik annem.

Anne seni çok seviyorum hani bazen sevgimi sana gösteremiyorumdur. Beni affet annem, doğum günün kutlu olsun.

Her şeye değer senin sonsuz sevgin annem. Seni çok arıyorum çok özledim. Doğum günün kutlu olsun biricik meleğim.

Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun canım annem.

Sana kalkan eller taş olur. Görmezsen seni gözümden akan yaş olur. Kıymet bilemedik anacığım affet bizi. Ellerinden öperim, doğum günün kutlu olsun güzel annem.

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun sevgili annem.

Sen her şeyin en güzeline, en iyisine layıksın annem. İyi ki doğdun ve iyi ki ben senin evladınım.

Sen bir gülüşünle kışımı yaza çeviren, gözyaşlarımı silensin. Sen beni hep şefkatle büyüten, hep sevgiyi gösterensin. İyi ki doğdun annem, doğum günün kutlu olsun.

Güzeller güzeli canım annem sen bizim evimizin neşesisin Allah seni başımızdan eksik etmesin. Nice nice mutlu yaşlara.

Beni sınırsız bir sevgiyle seven, yaşamımın hiçbir anında şefkatini esirgemeyen güzel yürekli annem. İyi ki doğdun iyi ki bizimlesin.

Bilirim ki benim dizlerim kanasa senin yüreğin yanar, ufacık bir derdim olsa senin gözüne uyku girmez. Ömrünün geri kalanı hep güzel ve mutlu geçsin anneciğim, doğum günün kutlu olsun.

Dünyada senden kıymetli kim var ki bir taneciğim. Sen olmasan ben de olmazdım canım annem. Hayatımı, her şeyimi sana borçluyum. İyi ki doğdun güzeller güzeli annem.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

Bana dünyayı kucakla deseler, gider anneme sarılırım! Doğum günün kutlu olsun biricik annem benim.

Annem senin sevgin dünyamı ışıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutuyum. Doğum günün kutlu olsun sevgili annem.

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi, tarif et desen bana herhalde sadece “ANNE” derdim. Canım annem iyi ki doğdun, seni çok seviyorum.

Bana sarıldığın zaman tüm dertlerimi yok edensin, senin sevgin hiç bir şeyle ölçülemez. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

Benim canım, melek annem iyi ki senin yavrunum doğum günün kutlu olsun.

Aramızdaki mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım annem. Beraberce nice mutlu senelere benim güzel annem.

Sen benim gölgem gibi nereye gidersem yanımdasın, sanki bir parçam gibi ne olursa olsun yüreğimin en güzel köşesindesin annem. Nice mutlu ve güzel yıllara anneciğim.

Güzel anneciğim, bir gün umarım bana gösterdiğin sevgiyi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur. Doğum günün kutlu olsun anneciğim. Seni çok seviyorum…

Cаnımа cаn kаtаn biricik аnneciğim. Ellerinden öper, doğum gününü kutlаrım.

Karşılıksız sevginin, fedakârlığın eş anlamlı kelimesi anne. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. Benden hiç ayrılmayasın anacım. Seni çok seviyorum.

Senin kocaman yüreğin benim her zaman güvenle sığınabileceğim tek liman, senin kucağına yatmak benim bütün dertlerimi unutturan tek an. Doğum günün mutlulukla dolsun bitanecik annem.

Anne hakkı ödenmez, sevmeye ömür yetmez. Bütün dünya benim olsa, bir tane annem etmez! İyi ki doğdun birtanecik annem.

Yüreğindeki ucu bucağı olmayan sevgin, sınırsız sabrın için teşekkürler annem. Nice mutlu yıllara canım anneciğim.

Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun doğum gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.

Ah o tatlı gülüşüne, sevecen gözlerine, şefkatli yüreğine, hele birde yavrum deyişine ölürüm senin Annem. Doğum günün kutlu olsun canım anneciğim.

Kötü günlerimde tek yoldaş, sırdaş oldun. Senin iyiliklerini hak ediyor muyum bilmiyorum? Sen her şeyin en iyisine layıksın ama. Doğum günün kutlu olsun, benim canım.

Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım. İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.

Her derdime derman olan, bana hep sahip çıkan sen oldun annem, bana verdiğin o kocaman sevgi için sana minnettarım. Doğum günün kutlu olsun bitanecik anneciğim.

Her zaman senin küçük bebeğinim. Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

Hiç bir doktorun tedavisi senin öpeyim de geçsin sözün kadar işe yaramıyor anne. Doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara canım anneciğim.

Ana başa taç imiş, her yerde ilaç imiş, bir evlat pir olsa da, anaya muhtaç imiş. Doğum günün kutlu olsun canım anneciğim.

Dünyаdа kimseyi seni sevdiğim kаdаr sevemem, bаğlаnаmаm. Doğum günün kutlu olsun cаnım аnnem.

Anneler çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik annem!

Her zaman yolumu aydınlatan, yanlışlarımı bağışlayan, bana her defasında kucak açan, şefkatinle tüm zorlukları eriten oldun. İyi ki o güzel yüreğinle benim melek annem oldun. Doğum günün kutlu olsun meleğim.

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum annem. İyi ki doğmuşsun canım annem…

Gözümün nuru bi tanecik meleğim başımızdan eksik olma. Nice mutlu yaşlara biricik annem.

Gönlümün sultanı kalbimin tek sahibi güzel annem doğum günün kutlu olsun… Seni çok ama çok seviyorum.

Her zaman senin karşında masum ve sevgine muhtaç bir çocuk ruhuyla dururum. Çünkü sen benim annemsin. Beni benden çok tanıyansın, bilensin. Doğum günün kutlu olsun canımın için anneciğim.

Anacığım, canımın yarısı. Seni çok özledim. Doğum gününde yanında olamıyorum. Hayırsız evladını affet. Öpüyorum çok çok.

Bana her zaman sevmeyi öğreten, gücüme güç katan, beni en zorlu olaylarda bile yüreklendiren canım annem, senin hakkını asla ödeyemem. Sen dünyanın en fedakâr, en güçlü, en güzel kadınısın. Nice mutlu yaşlara anneciğim.

Hiçbir tedavi senin şefkatin kadar güçlü değil, hiçbir ilaç senin bir öpücüğün kadar etkili değil anneciğim. Doğum günün neşeyle dolsun biricik anneciğim.

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

Sen varken ben yoktum, sen açken ben toktum, şimdi de sonra da başımın tacı annem seni hep seveceğim. Benim canım annem doğum günün kutlu olsun.

Senin gibi bir anneye sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. İyi ki varsın canım annem! Hep birlikte nice senelere… Doğum günün kutlu olsun!

Burnunun dibindekiler halini anlamazken, kilometrelerce uzağında sesinden üzgün olduğunu anlayan insana anne denir. İyi ki varsın iyi ki doğdun canım annem.

Annem ne desem sana az gelir, sen anlatılmazsın. İyi ki doğdun Anneciğim. Seni dünyalar kadar seven biricik yavrun.

Bu dünyada en güvenli sığınak senin kucağında, en tatlı uyku senin ninnilerinde. Ve sevgi denen o duygu en çok senin gözlerinde. Birlikte daha nice mutlu yıllara erişmemiz dileklerimle, doğum günün kutlu olsun annem.

Aslında ben senin küçük bir benzerinim. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum. Canımın içi güzel annem doğum günün kutlu olsun.

Bir anneyle yavrusu arasında kopan tek bağ göbek bağıdır. Sen benim canımsın. Nice sağlıklı, güzel yaşlara anneciğim…

Benim için her şeye katlanan her zaman yanımda olan değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesinin, doğum günün kutlu olsun.

Ayаklаrının аltı cennet, ellerinden nur аkаn аnаm… Doğum gününü kutlаrım. Ellerinden öperim. En yаkındа yаnındа olаcаğım. Seni çok özledim.

Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum annem. Doğum günün kutlu olsun.

Sen benim güzeller güzeli annemsin, iyi ki varsın ve iyi ki doğmuşsun. Nice mutlu yıllara anneciğim.